Projekta „Bērni kā pētnieki” vadošo profesoru un skolotāju vizīte Daugavpilī09/10/07

11. – 14. oktobrī Comenius programmas Daugavpils Universitātes (DU) Ilgtspējīgas izglītības institūta (III) projekta „Bērni kā pētnieki” ietvaros Daugavpilī viesosies vadošie profesori un skolotāji pirmskolas un sākumskolas jomā no 7 valstīm: Anglijas, Beļģijas, Latvijas, Lietuvas, Norvēģijas, Turcijas, Zviedrijas.

Vizītes laikā viesi apmeklēs projekta bāzes mācību iestādes: Daugavpils 21. pirmskolas mācību iestādi (12. oktobrī plkst. 8:30) un Vienības pamatskolu (12. oktobrī plkst. 12:30), kur tiks izvērtēti projekta 1. gada rezultāti. Vienības pamatskolas 5. klases (klases audzinātāja Aija Plotka) skolēni klātesošos iepazīstinās ar šī gada laikā izstrādāto projektu par atkritumiem, par kuru „Skolēnu pētniecisko projektu konkursā” ir ieguvuši 1. vietu Latvijā.

Pārējās dienās Daugavpils Universitātē notiks darbs grupās.

Šis projekts ir salīdzinošs pētījums, kura galvenais mērķis ir popularizēt ideju „Bērni ka pētnieki” jau sākot ar pirmskolas vecumu un salīdzināt, kā tiek veikta pētniecība dažādās Eiropas valstīs. Projekta rezultātā tiks izstrādāti un izdoti visās projekta dalībvalstīs metodiskie materiāli pirmskolas un sākumskolas skolotājiem. Projekts tika aizsākts 2006. gadā un tā darbības ilgums ir 3 gadi.

Papildus informācija:

Dzintra Iliško

Daugavpils Universitāte

III pētniece

Tālrunis: +371 29378690

e - pasts: dzintra.ilisko@du.lv

Informāciju sagatavoja

DU Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja

Vita Viļevko

t.: 65425564

Автор: Daugavpils

Добавить коментарий
Автор:
Комментарий:
Код проверки:
Captcha