News

Ja Rule

Ja Rule atgriežas Rīgā


Pēc izpārdotā koncerta pērn, hip – hop mūziķis Ja Rule atgriežas Rīgā ar jauno šova programmu un vienīgo uzstāšanos Baltijas valstīs. 5. februārī plkst. 21:00 Ja Rule performance būs skatāma klubā „Essential”. Ieeja – no plkst. 20:00.

Lai arī klubs ikdienā ir slēgts personām, kuras nav sasniegušas pilngadību, šī reize ir izņēmums – Ja Rule šova apmeklētājiem vecuma ierobežojuma nav. Tāpat kā viņa talanta cienītājiem. Savukārt, 18 gadu vecumu sasniegušiem koncerta apmeklētājiem Ja Rules dinamiskā mūzika, lai kalpo par startu lieliskam vakara turpinājumam kluba „Essential” deju zālēs.

Pagājušā gada februārī Ja Rules viesojās Rīgā prezentējot savu jauno albumu „The Mirror”. Šogad viņš atgriežas pateicoties kompānijas „Urbania Group”, kluba „Essential” un Eiropas Hītu Radio sadarbības projektam „The Club”, kurš paredz virkni dažādu Urban, Hip Hop un Dance stila mūzikas pasākumu klubā „Essential” ar pasaules līmeņa mūziķu uzstāšanos visa gada garumā.

Kopumā Ja Rule ir ierakstījis astoņus albumus, kuri pārdoti vairāk kā 20 miljonu eksemplāros. Jaunās programmas ietvaros klubā „Essential” mūziķis paredzējis izpildīt gan visiem labi zināmos hītus „Body”, „Put it on me”, „Between me and You”, „Mesmerize”, „New York” un citus, gan pavisam jaunas kompozīcijas, kas jau iekarojušas pasaules deju zāles – „Baby”, „Life of the party”, „Sunset” un citas.

Pirms gandrīz 33 gadiem Ņujorkā dzimis Jeffrey Atkins jeb mums zināmais Ja Rule populārs kļuvis ne vien ar lielisku mūziku, veiksmīgiem duetiem ar Jennifer Lopez, Ashanti, R.Kelly, Snoop Dogg, Busta Rhymes un nemitīgiem publiskiem skandāliem ar kolēģiem – hip hop izpildītājiem – 50 cent un DMX, bet arī kā talantīgs aktieris, ko var novērtēt Latvijā skatītās filmās „The fast and the furious” un „Scarry movie 3”.

Biļetes (15 – 40 Ls) nopērkamas visās „Biļešu servisa” un kluba „Essential” kasēs, „Statoil” degvielas uzpildes stacijās, kā arī StreetShop veikalā Tērbatas ielā 40.

 


Related event

Ja Rule

February 5th 21:00

Mainfloor
Ja Rule
Ticket prices till 2300
15-40 LVL
Event Organizer
Urbania Group
Mainfloor
DJ Rapa,
DJ Vento
RnB zone
DJ Al Dee,
Roland Privert
White Room
DJ wOW
A30
DJ Sam,
DJ Japanis
Ticket price
23:00-24:00-FREE,
24:00-06:00 Students 2 LVL, others 3 LVL
Event organizer
Essential Club.