News

Gustavo

10. decembrī klubā Essential ar gada vērienīgāko koncertu Rīgā uzstāsies Gustavo.

Uz lielās skatuves Gustavo šogad kāpa vien pāris reizes, jo visu uzmanību veltīja darbam studijā, slīpējot jauno albumu „3. elpa”. Šobrīd, kad radošais process ir pabeigts un atlicis vien atrast finansiālo atbalstu, Gustavo ir gatavs šī gada lielākajam koncertam Rīgā.

„Uzstājos reti un esmu dzirdējis piebildes, ka daļa klausītāju par koncertiem uzzina tikai tad, kad tie jau beigušies. Ir arī tādi cilvēki, kuri uz koncertiem nav atnākuši, jo nobijušies, ka klubs būs pārpildīts un viņi netiks iekšā. Desmitajā decembrī šo „tradīciju” varētu lauzt un visi kopā „nodedzināt” vakaru. Essential ir liela zāle un skatuve, kā arī atbilstošas tehniskās iespējas, lai varētu nospēlēt savu šī gada skaļāko koncertu,” stāsta mūziķis.

Klubs Essential spēj uzņemt vairāk nekā 2000 cilvēku, tāpēc lieks ir uztraukums par nomīdītiem zābakiem. Kopā ar Gustavo uz skatuves kā ierasts būs arī Dj Monsta un R-Viss, kurš bija devies nelielā atvaļinājumā.

„2009. gadu gribu noslēgt ar pozitīvu noti, lai jau nākamā gada sākumā ar tikpat lielu pacilātību varētu izdot arī albumu. Tiekamies 10. decembrī!” saka Gustavo.

Related event

Gustavo

December 10th 22:00

Mainfloor
Gustavo,
DJ Monsta, R-Viss
R'n'B Zone
DJ Deros,
DJ Al Dee
A30
DJ Japanis, DJ Sam
Ticket Prices
Pre-3LVL, On Door-4LVL
Event Promoter
Essential Club